PALETY DREWNIANE - PRZEGLąD

Palety Drewniane - Przegląd

Palety Drewniane - Przegląd

Blog Article

Nasza gama nowych i używanych Europalet jest zgodna z wytycznymi jakościowymi EPAL i ISPM15, co zapewnia ich jakość i zastosowanie na arenie międzynarodowej.

Paleta przemysłowa 1200×1000 mm to ciężka paleta drewniana przeznaczona do większych transportów. Dzięki większej masie własnej sięgającej około 15 kg, palety przemysłowe mają również wyższą nośność.

NDHP Polska rozumie zróżnicowane potrzeby przemysłu, handlu oraz logistyki, oferując szeroką gamę palet drewnianych, które sprostają wymaganiom każdej z tych branż. W naszej ofercie Sprzedaż palet znajdują się palety Euro Epal, które dzięki zgodności z normami europejskimi są idealne dla firm operujących na rynku międzynarodowym. Jako certyfikowany producent palet Euro, dostarczamy wyłącznie oryginalne produkty, wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami i spełniające wymagania organizacji Epal. Dostarczamy także palety jednorazowe, stanowiące ekonomiczne rozwiązanie dla transportu towarów, które nie wymagają wielokrotnego użytkowania.

Report this page